Suicide Club
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Welcome !!
 
AcasaGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 MU caracters

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
H3lio^
Semi Avansat
Semi Avansat
H3lio^


Numarul mesajelor : 52
Varsta : 30
Warn :
MU caracters Left_bar_bleue0 / 1000 / 100MU caracters Right_bar_bleue

Karma :
MU caracters Left_bar_bleue0 / 1000 / 100MU caracters Right_bar_bleue

Respect :
MU caracters Left_bar_bleue0 / 1000 / 100MU caracters Right_bar_bleue

Ce esti ? : Rapper
Filme ? : ComedY
Data de inscriere : 09/12/2008

MU caracters Empty
MesajSubiect: MU caracters   MU caracters Icon_minitimeDum Dec 14, 2008 7:52 pm

Sunt 5 tipuri de caractere in MU.

1:Dark Knight (DK)/Blade Knight (BK)

-Strength Knight:Acest tip de Dark Knight, poarta cele mai puternice arme, folsindu-si forta pentru a da cat mai mult damage.Pentru a-ti face un astfel de caracter trebuie sa ai un Dark Knight si sa iti pui majoritate punctelor castigate la fiecare lvl la strength.
-Agility Knight:Acest tip de Dark Knight poarta arma care o tine cu o mana, iar in cealalta are un scut pentru a avea mai multa aparare.Pentru a-ti face un astfel de caracter trebuie sa ai un Dark Knight si sa iti pui majoritatea punctelor castigate la fiecare lvl la agility.
-Vitality Knight:Acest tip de Dark Knight are HP-ul foarte ridicat si poate sustine cel mai mare damage dintre toti.Pentru a-ti face un astfel de caracter trebuie sa ai un Dark Knight si sa iti pui majoritatea punctelor castigate la fiecare lvl la vitality.

2:Dark Wizard (DW)/Soul Master (SM)

-Energi Wizard:Exista numai un singur tip de Wizard si acela este energy wizard.Daca acesta are energy ridicata,poate folosi vraji mai puternice, care dau si un damage mai mare.Cand energy este ridicata si mana este ridicata, iar asta ii permite sa foloseasca mai multe vraji repetandule de mult mai multe ori decat un wizard care a investit multe puncte in STR sau AGI.

3:Faity Elf (Elf)/Muse Elf (still an Elf...)

-Energy Elf:Acest tip de Elf este folosit ca Buffer in echipe.Avand posibilitatea de a folosi Defense Buffs, Damage Buffs, Healing Buffs face ca echipa sa fie mult mai eficienta.Deoarece are foarte multe puncte puse la Energy, are foarte mica apararea si atacul si de aceea este gasit numai in party.
-Agility Elf:Un Elf care este un Agility Elf foloseste arc si arbaleta pentru atacuri de la departare.De obicei cu o aparare foarte ridicata, Agility Elf-ul este probabil cel mai eficient caracter din MU.
-Hybrid Elf:Un Elf care este antrenat sa aibe agilitatea atat de mare pentru a folosi arcul si arbaleta,dar si indeajunsa energie pentru a putea sa foloseasca Buffs.Desi buffurile lor nu sunt nici pe aproape la fel de bune ca la un Energy Elf, acesta poate sustine o echipa si se poate antrena si singur cand o party nu este disponibila.

4:Magic Gladiator (MG)

-Agility MG:Deoarece nu este antrenat foarte mult pentru STR,Agility MG este foarte similar unui Dark Knight.Deoarece unele arme cer ca Dark Knight-ul sa fie transformat in Blade Knight, nu pot fi folosite de MG.
-Energy MG:Magic Gladiator-ul poate folosi si vrajile unui Dark Wizard (vrajile sa nu fie confundate cu cele ale unui Soul Master).Un energy mai ridicat inseamna o durata mai mare in care poate folosi vrajile, si in damage mai mare al acestora.
-Vilatality MG:Cu destula STR pentru a purata arme puternice, Vitality MG nu difera foarte mult de Vitality Knight.

5:Dark Lord (DL)

-Command Dark Lord:Un Dark Lord cu un command ridicat poate Dark Horse-ul si Dark Raven-ul si poate folosi skilluri cum ar fi Summon sau Critical Damage.
-Battle Dark Lord:Acesti Dark Lord au foarte mult STR si indeajuns energy pentru a folosi vraja Fire Burst.Battle Dark Lords sunt extrem de puternici si au si Vitality ridicat pentru a compensa lipsa de defense.Battle Dark Lords sunt de departe cele mai puternice caractere din MU.


Va multumesc si sper ca am fost de folos. Dinti Suicide Club
Sus In jos
HasH
Administrator
Administrator
HasH


Numarul mesajelor : 243
Varsta : 29
Localizare : Pe-aici,pe-acolo... Pe unde prind :)
Warn :
MU caracters Left_bar_bleue0 / 1000 / 100MU caracters Right_bar_bleue

Karma :
MU caracters Left_bar_bleue100 / 100100 / 100MU caracters Right_bar_bleue

Respect :
MU caracters Left_bar_bleue100 / 100100 / 100MU caracters Right_bar_bleue

Ce esti ? : Rocker
Data de inscriere : 05/12/2008

MU caracters Empty
MesajSubiect: Re: MU caracters   MU caracters Icon_minitimeDum Dec 14, 2008 8:48 pm

am jucat mult mu. in shadow mu aveam un mg de vreo 60 de rr-uti si cu FS,hurricane set +10, si arma nu mai stiu cum se numea,dar era si ea +10, si aripi la fel,+10. aveam cateva zeci de souluri.
aveam si un dl de vreo 20 rr,nu e fs,doar ca aveam set (nu mai stiu cum se numea) +10 si ala,sceptru la fel,capa la fel,cioara si cal.
sm tot vreo 20 rr,tot +10,si aripile,fenrir negru,rosu si albastru (cate 3 din fiecare Zambet) )
bk de 2 rr loooooool nimic pus pe el,decat aripi +8
ME de 0 rr,lvl 380 daca nu ma insel,nimic pus pe ea,doar aripi +6 :P
pe langa toate aceste itemuri,mai aveam o gramada. absolut tot ce era pe mg era Full Option. pe fiecare caracter aveam cel putin un fenrir negru. aveam inca 4 conturi cu cate 5 caractere,full cu iteme full option/+13/+10,etc.
Sus In jos
http://www.suicide-club.forumgratuit.ro
Nubito
Avansat
Avansat
Nubito


Numarul mesajelor : 155
Varsta : 28
Localizare : Conteaza?
Warn :
MU caracters Left_bar_bleue0 / 1000 / 100MU caracters Right_bar_bleue

Karma :
MU caracters Left_bar_bleue100 / 100100 / 100MU caracters Right_bar_bleue

Respect :
MU caracters Left_bar_bleue100 / 100100 / 100MU caracters Right_bar_bleue

Filme ? : ComedY
Data de inscriere : 05/12/2008

MU caracters Empty
MesajSubiect: Re: MU caracters   MU caracters Icon_minitimeDum Dec 14, 2008 9:02 pm

Eu imi aduc aminte ca am jucat pe multe servere dar am avut vreo 80 de rruri parca pe Taxi Mu Zambet
Sus In jos
http://www.suicide-club.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





MU caracters Empty
MesajSubiect: Re: MU caracters   MU caracters Icon_minitime

Sus In jos
 
MU caracters
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Suicide Club :: Jocuri :: Mu Online-
Mergi direct la: